Baskı ve Kopyalama Hizmetleri

         Remix Yönetilen Baskı Hizmetleri

Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS), baskı altyapınızı "vasat"tan "olağanüstü"ye taşıyabilir.

MPS, yazıcılardan daha fazlası demektir. Yazıcılar, çıktıları, sarf malzemeleri ve destek, dokümanları kullanma şekliniz ve bunların her biri ile kesişen kişi ve süreçlere dair her şeyle ilgilidir. MPS sayesinde doküman süreç ve maliyetlerinizi görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Böylece tasarruf eder, adımları otomatikleştirir, üretkenliği artırır, doküman güvenliğini ve çevresel sürdürülebilirliği geliştirirsiniz.

Görüyor musunuz? Olağanüstü MPS Nasıl Çalışır

Baskı süreçlerinizi geliştirmek için kanıtlanmış, üç aşamalı bir yaklaşım sergiliyoruz:

  • 1. Ölçme ve Optimizasyon
  • Sizinle müşterimiz olarak ilişkimizin ilk aşamasında, uzmanlarımız sınıfının en iyi araç ve süreçlerini kullanarak mevcut harcamalarınıza dair doğru bir referans hattı oluştururlar. Maliyetlerinizi azaltıp sürdürülebilirlik hedeflerinizi destekleyen bir çözüm geliştiririz. Ofisinizi ve üretim ortamınızı inceleyerek doküman ihtiyaçlarınızı bütüncül bir açıdan değerlendiririz. Ödüllü teknolojilerimiz, eyleme geçmeniz için gereken doğru bilgileri temin eder.
  • 2. Güvenlik ve Entegrasyon
  • Baskılarınız optimize edildikten sonra her şeyin bilişim ortamınıza güvenli ve uyumlu bir şekilde bağlandığından emin oluruz. Mobil cihazlardan baskı çözümlerini açar ve baskı sırası yönetimi sağlarız. Yaklaşımımız, mevcut bilişim ortamı ve ağınıza en az müdahale ile entegre olur, böylece MPS, işinizin sevilen uyumlu bir parçası olur.
  • 3. Otomatikleştirme ve Sadeleştirme
  • Yeni nesil MPS'in üçüncü aşamasında, sizi daha üst baskı ve doküman yönetim kabiliyetlerine (daha fazla verimlilik için kağıt bazlı iş akışlarının dijitale dönüştürülmesi ve yeniden geliştirme süreçleri dahil) taşımak vardır. "Otomatikleştirme ve Sadeleştirme" adını verdiğimiz bu noktada işler gerçekten ilgi çekici bir hal alıyor. İş akışı otomasyonunu, yalnızca kağıt dokümanların taranması ve dijitalleştirilmesinin ötesinde, gerçek işletme dönüşümü sağlayan hizmet ve teknolojiler olarak sunuyoruz.